Stonewrap Mağaza | Stonewrap Premium Bayi - Doğaltaş Dizayn
Personal menu
Ara

Stonewrap Kültür Taşı Koleksiyonu ile Dekorasyon Modasına Yön Veriyor

Doğal taşlar, Stonewrap imzası ile yaşam alanlarınızın dekorasyonuna estetik bir görünüm katıyor. 1998 yılından bu yana ulusal ve uluslararası arenada başarılarıyla adından söz ettiren Stonewrap, kültür taşında en iyiyi sunmaya devam ediyor. 5 farklı doku ve 48 farklı renkte ürünüyle dekorasyon modasına yön veren firma, mimarların ve tasarımcıların gözdesi.

Evlerinize Doğal Estetik Katan Zengin Koleksiyon

Evinizde, iş yerinizde, bahçenizde, balkonunuzda, şöminenizde estetik tasarımlar için Stonewrap kültür taşı koleksiyonu en doğru tercih. Her biri birbirinden şık, kolay temizlenen ve modern görünen taş modelleri hem iç hem de dış cephelerde kullanılabiliyor. Ürünler, hem dekoratif amaçlı hem de yalıtım malzemelerinin kamufle edilmesi için de tercih edilebiliyor. Kültür taşları ev, kuaför, kafe, restoran, bar, otel, ofis ya da spor salonlarının TV ünitesi duvarlarında hoş görünüm sağlıyor. Taş şekilleri, dokuları ve boyutlarına göre çeşitlenen kültür taşları, doğal görünümleri ile evinize sıcaklık katıyor.

Doğaltaş Dizayn Güvencesiyle Şimdi İstanbul'da 

Stonewap, dünya çapında ilgi gören ürün çeşitleri ile şimdi İstanbul'da! Stonewrap kültür taşı koleksiyonu, Doğaltaş Dizayn güvencesi ile İstanbul'un tüm bölgelerine ulaşıyor. Doğaltaş Dizayn satış ve uygulama hizmetleri ile müşteri memnuniyetini garanti ediyor. Hem iç hem de dış cephede rahatlıkla kullanılan taş tuğlalar, uzman montaj ekipleri tarafından profesyonel yöntemlerle monte ediliyor. Perakende hizmet vermenin yanı sıra proje bazındaki uygulamalarda da servis sunan Doğaltaş Dizayn, en kısa sürede en kaliteli malzeme ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. 

Kusursuz Hizmet

Doğaltaş Dizayn kadrosundaki uzman mühendislerle yaşam alanlarınızı renklendirecek kültür taşı seçiminize yardımcı oluyor. Ölçülendirme, mekan analizi, konsept tasarımı, taş rengi ve malzeme seçimi konusunda destek veren profesyonel Doğaştaş Dizayn ekipleri, Stonewap  kültür taşı ve kültür tuğlası çeşitlerinden ihtiyacınıza, mekanınıza ve bütçenize en uygun olanı seçmeniz için hizmetinizde.

Siz de Stonewrap kültür taşlarının birbirinden kullanışlı ve dekoratif çeşitleri ile hemen tanışmak için Stonewrap  Premium Bayi olan Doağltaş Dizayn’a başvurabilirsiniz. İstanbul'un tüm ilçelerinde Doğaltaş Dizayn uzman kadrosunun desteği ile satış ve uygulama hizmetlerinden yararlanabilir, iç ve dış mekanlarınızda doğanın estetiğini hissedeceğiniz kültür taşı ve kültür tuğlası ile  yer verebilirsiniz.